Modelingová agentura

Je ověřenou pravdou, že krásné ženy pomáhají prodávat. Chcete kvalitně prezentovat vaši společnost? Naše krásné, charismatické a profesionální modelky dokážou ozdobit každou vaši akci, galavečer či titulní stránku magazínu. Naše modelky jsou atraktivní, milé, energické a spolehlivé. Všechny splňují kritéria míry i výšky a vládnou minimálně jedním světovým jazykem.

Prohlédněte si fotografie z našeho portfolia a vyberte si dívku, která nejlépe vyhovuje vašim požadavků, a případně vám s výběrem vhodných tváří rádi pomůžeme.  Jsme schopní vybrat z našeho interního online systému ty nejvhodnější typy dívek přesně pro vás. Napište nám a my vybereme modelky dle vašeho zadání a potřeb.

Hledáte modelky pro autosalony a motosalony, sportovní události, film, galavečery a plesy, módní přehlídku, společenské akce, festivaly, veletrhy a výstavy, konference, promo akce, podporu prodeje, kompletní zajištění eventu, natáčení TV spotů a reklam, na katalogové focení, kalendářů a jiných propagačních materiálů, apod., jsme pro vás tou správnou volbou.

Modelingová agentura Praha, modelky Brno

Sledujeme současné módní trendy a jsme stále v obraze. Poskytujeme maximální standard, průběžně hledáme nové tváře a rozšiřujeme svoje portfolio. Jsme flexibilní a dokážeme vyhovět požadavkům klientů.

Naše agentura zajistí modelky pro akce v Praze v Brně i po celém území ČR. Poskytujeme kvalitní personální a produkční služby a ke každému klientovi přistupujeme tak, abychom splnili veškerá přání či individuální požadavky.

Svěřte svůj projekt do rukou odborníků s bohatými zkušenostmi. Kvalitní zajištění akce je pro nás prioritou. Kontaktujte nás a staňte se dalším z našich spokojených klientů.

Chceš se stát modelkou?

Chceš se u nás zaregistrovat a stát se naší modelkou? Vyplň dotazník a my se ti ozveme.