Víme, že hosteska je první osobou, se kterou se lidé setkávají, a ovlivňuje tak jejich první dojem i celkový zážitek. Naše hostesingová agentura vám přesně podle vašich představ zajistí profesionální hostesky na akce, které budou nejen ozdobou a atraktivním prvkem vašich firemních akcí, večírků, dnů otevřených dvěří, galavečerů, promotion, výstavních stánků, eventů, konferencí, turnajů, propagací nové prodejny a spoustě dalších kulturních nebo společenských akcí.

Klademe důraz na profesionalitu, spolehlivost, příjemný vzhled i vystupování. Dokážeme zajistit kvalitního vizážistu a pro dívky jednotné oblečení. Naše hostesky mají bohaté zkušenosti s reprezentací a propagací. Každá z nich ovládá minimálně jeden světový jazyk, jsou komunikativní, organizačně zdatné, empatické a trpělivé. Dívky budou průvodkyněmi a kontaktní osobou, na kterou se vaši hosté mohou kdykoli obrátit a pomohou vám zajistit hladký průběh celé akce.

Naše hostesky mohou zajistit:

  • Pomocné a přípravné práce před samotnou akcí
  • Uvítání a registraci zákazníků
  • Roznos welcome drinků
  • Koordinaci návštěvníků
  • Asistenci a obsluhu
  • Předávání cen
  • Rozdávání dárků, propagačních materiálů a květin

Chcete si být jistí, že bude všechno perfektní?

Využijte zkušeností našeho týmu, který je schopen zajistit i supervizi a koordinaci hostesek. Eliminujete tak riziko při výběru neznámé dívky například ze sociálních sítí.

Hostesky jsme schopni zajistit i ve velmi krátkém čase a naše služby nabízíme v rámci celé ČR a v Německu. Prioritně se naše hostesingová agentura zaměřuje na zajištění hostesek v Praze a v Brně. Dívky si můžete vybrat z naší galerie sami dle vašich představ a sympatií anebo nechte personální zajištění vaší akce na nás a budete mít 100% jistotu, že právě tyto hostesky jsou vybrány s největší pečlivostí s ohledem na zadání a vaše požadavky.

Chcete se stát hosteskou?

Chcete se u nás zaregistrovat a stát se naší hosteskou? Vyplňte prosím dotazník.