Kdo jsme

Jsme agentura zajišťující personální a produkční služby pro Vaše firemní akce, veletrhy, výstavy, tiskové konference, komerční i nekomerční události.

Náš cíl

Naším cílem je poskytovat zákazníkům kvalitní služby. K tomu nám pomáhá pečlivý výběr hostesek, promotérů, barmanů prostřednictvím osobních pohovorů a následné proškolování a monitorování při akcích. Jen tak jsme schopni vybrat pro Vás ideální hostesky nebo barmany a poskytnout Vám kvalitní služby.

Naše hodnoty

Náš tým je složen z profesionálů, kteří se nebojí jakékoli výzvy. Hlavní naší předností je spolehlivost, pečlivost, úcta k zákazníkovi, budování dlouhodobé spolupráce.

O JESS Production

Poskytujeme nejlepší péči pro Vaší akci

 Máme mnoho let zkušeností

Nabídku sestavujeme individuálně dle Vašich potřeb a požadavků. Působíme v rámci celé České republiky a v Německu. Nabízíme Vám proškolené a reprezentativní hostesky, barmany, modelky, promotéry, které si buď můžete vybrat na základě Vašich požadavků a sympatií, nebo přenechat výběr na nás. Jsme schopni zajistit naše služby i ve velmi krátkém čase.

Při výběru hostesek, barmanů a promotérů do našeho týmu dbáme především na příjemný vzhled a vystupování, profesionalitu, komunikativnost, znalost alespoň jednoho světového jazyka.

Naše služby jsou založeny na spolehlivosti, profesionálním a individuálním přístupu.

Cílem agentury je nabízet kvalitní personální služby, které zajistí spokojenost zákazníků a povedou k vybudování dlouhodobé spolupráce. Každý zákazník má u nás jistotu individuálního přístupu, zkušeností našich manažerů, zajištění hladkého průběhu akce prostřednictvím koordinátorů.

Sháníte personál na Vaší akci?

Napište nám jakou máte představu o své akci…